درباره سیوان تجارت کامکار

درباره ما
ما میخواهیم آینده ای درخشان را در حوزه کشاورزی برای کشور عزیزمان ایران خلق کنیم

شرکت سیوان تجارت کامکار با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه توزیع و فروش محصولات مرتبط با صنعت کشاورزی مفتخر است به ارائه با کیفیت ترین محصولات و کسب رضایت مستمر از کشاورزان، باغداران و فعالین صنعت عظیم کشاورزی مجموعه بازرگانی سیوان تجارت کامکار در حال حاضر با اخذ نمایندگی از معتبر ترین شرکتهای داخلی فعال در زمینه فروش کودهای شیمیایی سهم بزرگی در اشتغال زایی و تولید ملی ایجاد کرده است.

شرکت سیوان تجارت کامکار با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه توزیع و فروش محصولات مرتبط با صنعت کشاورزی مفتخر است به ارائه با کیفیت ترین محصولات و کسب رضایت مستمر از کشاورزان، باغداران و فعالین صنعت عظیم کشاورزی.

مجموعه بازرگانی سیوان تجارت کامکار در حال حاضر با اخذ نمایندگی از معتبر ترین شرکتهای داخلی فعال در زمینه فروش کودهای شیمیایی سهم بزرگی در اشتغال زایی و تولید ملی ایجاد کرده است

رسالت ما در این شرکت شناسایی و عقد قرارداد با تولید کنندگان معتبر نهاده های ایرانی و خارجی است تا بتوانیم با کیفیت ترین محصولات را با نازلترین قیمت در اختیار کشاورزان عزیز قرار دهیم و با آموزش ها و مشاوره های رایگان بتوانیم گام بزرگی را در تولید محصولات کشاورزی برداریم.

شرکت سیوان در تلاش است تا بتواند در این حوزه با افزایش کمی و کیفی سبد کالایی خود و بهره گیری از تجارب کارشناسان و مشاوران خبره در تمامی مناطق جغرافیایی کشور به معتبرترین برند بازرگانی در حوزه کشاورزی تبدیل شود.

امید است بتوانیم از طریق استانداردسازی و نگاه سیستمی به سرمایه های انسانی و همکاری تیمی تعامل سازنده‌ای با کشاورزان ایجاد کنیم و آینده ای درخشان را در این حوزه برای کشور عزیزمان ایران خلق کنیم.

0 +
رضایت مشتریان
0 +
مقاله آموزشی
0 +
مدت زمان فعالیت
0 +
محصولات

فرم درخواست کد مشتری ( نمایندگی انحصاری )

فرم درخواست کد مشتری (ویژه مصرف کننده)

نوع مالکیت

لطفا نام بانک هایی که در آن حساب جاری دارید را ذکر کنید

آیا تمایل به همکاری در فروش کود و سم به عنوان واسطه بین شرکت و کشاورز دارید ؟
میزان مصرف کودسالانه خود را به صورت تقریبی بفرمایید:
مهم ترین دغدغه خود در مورد خرید کود بفرمایید:

توجه:بدیهی است تکمیل کامل و صحیح موارد فوق وهمچنین میزان فعالیت حساب بانکی از ملاک های اصلی اعطای کد مشتری و ارزیابی اعتباری می باشد.لذا توصیه می گردد با دقت کافی تکمیل گردد.

فرم درخواست کد عاملیت سیوان تجارت کامکار

تاریخ اعتبارجوازکسب:
نوع مالکیت

لطفا نام بانک هایی که در آن حساب جاری دارید را ذکر کنید

لطفا چنانچه نمایندگی شرکت های تجاری دیگر را در اختیار دارید ذکر کنید

توجه:بدیهی است تکمیل کامل موارد فوق وهمچنین میزان فعالیت حساب بانکی از ملاک های اصلی اعطای کد عاملیت و ارزیابی اعتباری می باشد. لذا توصیه می گردد بادقت کافی تکمیل گردد.