خدمات ما

شرکت بازرگانی سیوان تجارت کامکار در جهت افزایش بازدهی تولیدات کشاورزی، خدمات ارزنده ای را به کشاورزان و باغبانان عزیز ارائه می‌دهد

مشاوره

احداث گلخانه

سمپاشی

آبیاری

تست خاک

  1. مشاوره کشاورزی و گیاه پزشکی : ما در شرکت سیوان مشاوره هایی از قبیل راهکارهای افزایش محصول، کاهش بیماری و آفات، استفاده مناسب از آب، سموم، کود شیمیایی و نیروی انسانی، که باعث جلوگیری از کاهش عملکرد کمی و کیفی محصولات می شود را در اختیارتان قرار میدهیم.
  2. احداث و راه اندازی گلخانه : شرکت سیوان مشاوره های لازم در خرید سازه، انتخاب نوع و سبک سازه، اخذ مجوزهای لازم، طراحی گلخانه، سیستم سرمایش و گرمایشی، راه اندازی و اجرای انواع گلخانه هیدروپونیک و خاکی را در اختیار شما خواهد گذاشت.
  3. سمپاشی با پهپاد : شرکت سیوان در راستای افزایش تولید سالیانه کشاورزان، دقت بالا و یکنواختی در سمپاشی، کاهش تلفات محصولات در هنگام سمپاشی، مدیریت مصرف آب و سموم و افزایش سرعت سمپاشی (هر هکتار ۱0_۵ دقیقه) خدمات سمپاشی با پهپاد را با بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان، ارائه می دهد.
  4. نصب و اجرای سیستم آبیاری قطره ای : شرکت سیوان تجارت کامکار برای حل مشکلات کشاورزان و باغبانان در جهت کاهش مصرف آب، انواع سیستمهای آبیاری قطره‌ای از قبیل : آبیاری دریپ، آبیاری زیر بستری، آبیاری فواره ای و آبیاری اسپری را انجام می‌دهد.
  5. آزمایش خاک : با توجه به این که یک استاندارد خاک واحد برای همه گیاهان وجود ندارد، متخصصین ما در شرکت سیوان، با اندازه‌گیری پارامترهایی مانند : اسیدیته خاک، شوری، نیترات، فسفر، پتاسیم، بور و عناصر میکرو مثل آهن، منگنز، روی و مس، به کشاورزان کمک خواهند کرد تا تصمیم بگیرند چه نوع کودی، به چه مقدار و در چه دامنه زمانی به خاک اضافه نمایند.
فرم درخواست خدمات

فرم درخواست کد مشتری ( نمایندگی انحصاری )

فرم درخواست کد مشتری (ویژه مصرف کننده)

نوع مالکیت

لطفا نام بانک هایی که در آن حساب جاری دارید را ذکر کنید

آیا تمایل به همکاری در فروش کود و سم به عنوان واسطه بین شرکت و کشاورز دارید ؟
میزان مصرف کودسالانه خود را به صورت تقریبی بفرمایید:
مهم ترین دغدغه خود در مورد خرید کود بفرمایید:

توجه:بدیهی است تکمیل کامل و صحیح موارد فوق وهمچنین میزان فعالیت حساب بانکی از ملاک های اصلی اعطای کد مشتری و ارزیابی اعتباری می باشد.لذا توصیه می گردد با دقت کافی تکمیل گردد.

فرم درخواست کد عاملیت سیوان تجارت کامکار

تاریخ اعتبارجوازکسب:
نوع مالکیت

لطفا نام بانک هایی که در آن حساب جاری دارید را ذکر کنید

لطفا چنانچه نمایندگی شرکت های تجاری دیگر را در اختیار دارید ذکر کنید

توجه:بدیهی است تکمیل کامل موارد فوق وهمچنین میزان فعالیت حساب بانکی از ملاک های اصلی اعطای کد عاملیت و ارزیابی اعتباری می باشد. لذا توصیه می گردد بادقت کافی تکمیل گردد.